Nejčastější otázky

Jak mohu namalovat obraz, pokud neumím vůbec malovat? Mohu přijít i bez zkušeností, mám to vůbec zkoušet?

Určitě ano! Přijít může úplně každý i ten nejméně zkušený malíř. V první řadě jde o to příjemně si užít čas, vůbec se nesvazujte myšlenkou, že neumíte malovat. Maluje se dle předlohy, motivy obrazů jsou vybírány tak, aby jej zvládli i začátečníci a naši zkušení Creative-U profesionálové vás provedou každým tahem štětce, popřípadě pomohou. Hlavní malíř stojí před vámi ve předu a vy malujete podle něj. Maluje se při popíjení vína (nebo nealka, to samozřejmě záleží na vás) a všeobecně panuje uvolněná atmosféra. Není to nic těžkého a v závěru uvidíte, jak budete mile překvapeni a také na sebe pyšní až si budete své mistrovské dílo odnášet domů.


Jak samotné malování probíhá?

Přijdete na domluvené místo konání, nic si s sebou nemusíte brát. Zástěry na jedno použití budou pro vás připravené, stejně tak jako stojany a všechny malířské pomůcky. Doporučujeme vzít si oblečení na kterém nebude vadit případná trocha barvy 😊 Vezmete si svůj nápoj, usadíte se a můžeme začít. Každý maluje svůj vlastní obraz. Malíř vám vysvětlí postup, míchání barev a vše potřebné. Začíná se malovat tužkou a to obrysy, které malíř každému z vás zkontroluje, popřípadě opraví a po té vysvětlí, jaká barva se bude používat na potřebná místa obrazu. Po té se může začít. Malíř stojí ve předu před vámi a maluje na větší plátno tak, aby každý dostatečně viděl. Po zhruba hodině malování si uděláme cca 20 minut přestávku a po ní se pokračuje ještě další hodinu. Na závěr už jen společná fotka s našimi uměleckými díly (samozřejmě s vaším souhlasem)😊


Jaké barvy se na malování používají?

Používáme akrylové barvy, jelikož rychleji schnou a dá se s nimi lépe pracovat .Také je dobře umyjete z rukou, jsou dobře ředitelné vodou, takže i v případě nehody a rychlého omytí jste je schopni odstranit.


Je možné obraz trochu pozměnit?

Všichni účastníci budou malovat stejný obraz, na který se přihlásili. Samozřejmě, že pokud si chcete něco domalovat, popřípadě ubrat či zvolit jinou variantu pozadí, je to možné. Vaší kreativní mysli se meze nekladou a Naši Creative-U profesionálové vám poradí jak na to.


Co je zahrnuto v ceně?

V ceně jsou zahrnuty všechny malířské potřeby včetně stojanů, pláten, štětců, barev, tužek, zástěr na jedno použití, jeden drink (víno, nealko, pivo), malé občerstvení a samozřejmě váš obraz, který si s sebou odnesete.


Mohu s sebou vzít děti?

Děti jsou vítané, malovat s námi mohou od věku 7 let. V případě mladších dětí, které si chcete vzít s sebou, takto můžete učinit v případě, že si na ně dohlédnete 😊 Pořádáme také malování výhradně pro děti, kde jsou zastoupeny i mladší věkové kategorie a obrazy samozřejmě přizpůsobené věku.


Jak se mohu na akci přihlásit?

Všechny akce na následující měsíc jsou vkládány nejpozději do 15 dne předcházejícího měsíce. Přihlásit se můžete jednoduše přes naši webovou stránku, kde si vyberete z rozvrhu obraz, který chcete malovat. Kliknutím na něj si akci rezervujete a pak už jen zaplatíte. Příjde vám potvrzovací email, pokud máte jakýkoliv problém, neprodleně nás prosím kontaktujte. Rozvrh je také pravidelně uveřejňován na našem Instagramu a FaceBooku. Neváhejte vybrat obraz a hurá do toho!


Co dělat v případě, že mám zakoupenou vstupenku a nemohu se na akci dostavit?

Dejte nám prosím vědět co nejdříve, minimálně však 24 hodin dopředu, malování si tak budete moci převést na příště.


Mohu zakoupenou vstupenku vrátit?

Zakoupené vstupenky bohužel nevracíme, ale je možné si vybrat jiný termín malování a námět obrazu. Prosím informujte nás minimálně 24 hodin před konáním samotné akce, aby jste si mohli vybrat malování jiné. Děkujeme za pochopení.


Covid 19 opatření & Creative-U

V případě vydaných opatření se jimi samozřejmě řídíme I my.

Samozřejmostí pro nás je:

  • Prostředí, ve kterém můžeme dodržovat sociální odstup
  • Dezinfekční prostředky na ruce a náhradní masky (na vyžádání)
  • Před malováním provádíme elektronické meření teploty